Juba kolmandat korda avas Ojasaare golfiväljaku võistlushooaja Kadrina EPT korraldatud avavõistlus. Võistluse formaadiks oli löögimäng, mängiti kaheksateist rada. Lisaks toimusid erivõistlused: pikim draiv ja lähim lipule löök.

Kokku osales võistlusel 32 mängijat, kellest viis olid naisterahvad. Stardigrupid tekkisid loosimise alusel. Kadrina EPT liikmeid oli stardis 15. Ühisstart anti võistlusele kell 10:15, kuna osad loositud grupid olid kolme liikmega, pidid nad natuke rohkem väljakul ootama neljaste gruppide taga. Üldiselt sujus mäng hästi ning ka ilmaga vedas.

Hooaja esimese võistluse võitis võimsa tulemusega EGCC klubiliige Joel Adul, tulemuseks 66 lööki, naistest võitis samuti EGCC klubiliige Anete Liis Adul 72 löögiga.

Meeste teise tulemuse 72 lööki, mängis Ojasaare klubiliige Vilmar Veevo, kolmandaks jäi Venno Jaakma 75 löögiga, kes esindab samuti Ojasaare klubi.

Naiste arvestuses teine koht 95 löögiga Tiina Kompus, ning kolmandaks jäi Helju Lust tulemusega 104 lööki.

Pikima draivi erivõistluse meeste arvestuses võitis Ojasaare klubiliige Rait Karus, tulemuseks mõõdeti 233 meetrit. Naiste arvestuses võitis Tiina Kompus tulemuseks 150 meetrit.

Lähima löögi lipule sooritasid Raido Palmar ja Kai Kanarik, mõlemad Ojasaare klubist.

Autasustamine ning võistluse kokkuvõte toimusid Ojasaare väljaku teenindushoones.

Auhinnad pani välja Exit Golf ja Matsimoka. Karikad lõikas Laserlõikus.ee ning lõplikult viimistles karikad käsitööna Vilmar Veevo isa, suured tänud, super töö! Fotode eest tänud Vallo Vahesaar Photography! Pildid asuvad siin.

Täname kõiki osalejaid ja toetajaid! Järgmine EPT võistlus 30. juuni – 1. juuli Öögolf Ojasaarel.