Kolmapäevakute sari Ojasaare golfis on selleks aastaks läbi saanud. Eesmärk mängida välja parimale Kadrina EPT rändkarikas, sai täidetud. Mängida palju erinevaid formaate, saada juurde uusi mängijaid, mängida erinevate flaidi kaaslastega, arendada ennast, aidata teisi, need kõik said samuti täidetud. Punktisüsteemis sai tehtud enne hooaega vähe muutusi. Samuti muutsime ka eelis formaate. See hooaeg oli pigem keskmes lähimäng, ja ka HCP tasemed. Paar sõna statistikast ka:

  • Kokku mängiti 17 korda
  • Erinevaid formaate 10 (Pitch&Putt 4x)
  • Mängijaid käis erinevaid 35 (nendest 11 1x)
  • Birdiesid 27, P&P birdiesid 41
  • Enim birdiesid kokku Raido 13 (6+7)
  • Palju õnne Vilmar HIO, 10 rada, 17 mai!
  • Keskmiselt punkte mängukorra kohta Mart 17,25

Kõik muu statistika tulemuste all.

Kui hooaega sai alustatud HCP mänguga, ja esimest etapi võitis Karmo, siis võis oletada, et see hooaeg saab olema puhas loterii. Aga nii lihtsalt ikkagi ei läinud. Võitis ikkagi parim, Raido, kes oli kindel löögiformaatides, kui ka HCP formaatides, kus ületas ennast korduvalt. Teisele kohale tuli Vilmar. Vilmarit aitas kindlasti 20 lisapunkti HIO eest, aga tubli hooaeg igaljuhul. Kolmandaks tuli Kiviõlist pärit Vitali, kes golfiga alles see aasta tõsisemalt tegelema hakanud. Kui Vitali keskmine punkti saak mängukorra kohta oli suht keskmine 6,56, siis tema kasutas ära uue punktisüsteemi eelised. Iga kohalkäik andis see hooaeg lisapunkti, mida ära ei võeta. Samas paljude kordadega sai Vitali lahti ka ebaõnnestunud mängupäevadest. Igajuhul tubli saavutus. Edasine järjekord samamoodi statistika lehel kirjas.

Lõpetuseks tahaksime tänada kõiki mängijaid, ilma nendeta polekski seda sarja teha saanud. Täname Liisi, kes kohale jõudis aint 1 korra, aga samas arvuti taga igakord tulemused tabelisse pani. Tahaksime tänada ka Jaani, kes aitas mitmeid kordi spets mängupäevaks layup-i ettevalmistustega. Jaan tegi ise ka hea hooaja, saades 10 mängukorda ilusti kirja, hea töö!

Pidulik parimate autasustamine 30 september Kadrinas Tristvere kohvikus, kus toimub ka EPT golfihooaja lõpetamine.

 

Järgmine hooaeg jälle,
Kadrina EPT